Wederom een top adviseur rijker!

De markt staat niet stil, wij staan niet stil en hierdoor waren wij nog steeds op zoek naar versterking van ons team.
En die hebben we gevonden! Petra zal vanaf september ons team komen versterken als hypotheekadviseur.

 

Wij hebben haar gevraagd zichzelf daarom voor te stellen;
"Mijn naam is Petra, en heb ruime ervaring opgedaan als hypotheekadviseur bij banken en het intermediair. Onlangs ben ik de samenwerking aangegaan met Eerstehypotheek.nl. waardoor ik jou een onafhankelijk en persoonlijk advies kan geven. Wat ik zo geweldig vind aan dit vak is dat het voor mij elke dag weer een uitdaging is om een passend hypotheekadvies te kunnen geven wat bij jou specifieke situatie past, en waar jij blij van wordt. Het gaat om jouw toekomst, en daar draag ik graag mijn steentje aan bij! "

 

Wil jij meer van haar weten, of gewoon een heel goed onafhankelijk en persoonlijk advies ontvangen, twijfel dan niet en bel ons op 0318 888 880, mailen mag natuurlijk ook naar [email protected].

 

"Wij kijken verder dan de cijfers ons vertellen"